HLG-240H-36 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-36
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xx
Zasilacz; impulsowy; do LED; 241.2W; 36V; 6.7A; IP67; 92.5%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 241,2W
Prąd wyjściowy [A]: 6,7A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 36V
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-36 Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xx
Magazyn zewnętrzny:
24 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 241,2W
Prąd wyjściowy [A]: 6,7A
Napięcie wyjściowe [V]: 36V