HLG-240H-42B Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-42B
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xxB
Zasilacz; impulsowy; do LED; 240.24W; 42V; 5.72A; IP67; 92.5%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 240,24W
Prąd wyjściowy [A]: 5,72A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 42V
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-42B Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xxB
Magazyn zewnętrzny:
29 szt.
ilość szt. 2+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
33 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 240,24W
Prąd wyjściowy [A]: 5,72A
Napięcie wyjściowe [V]: 42V