HLG-240H-48AB Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-48AB
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 240W; 48V; 5A; IP65; 93%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 240W
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-48AB Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xxA
Magazyn zewnętrzny:
37 szt.
ilość szt. 2+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
42 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 240W
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Napięcie wyjściowe [V]: 48V