HLG-240H-54 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-54
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xx
Zasilacz; impulsowy; do LED; 240.3W; 54V; 4.45A; IP67; 93.5%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 240,3W
Prąd wyjściowy [A]: 4,45A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 54V
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-54 Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xx
Magazyn zewnętrzny:
6 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 240,3W
Prąd wyjściowy [A]: 4,45A
Napięcie wyjściowe [V]: 54V