HLG-240H-C700B Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-C700B
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-CxxxB
Zasilacz; impulsowy; do LED; 249.9W; 178~357V; 700mA; IP67; 93,5%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 249,9W
Prąd wyjściowy [A]: 0,7A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-C700B Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-CxxxB
Magazyn zewnętrzny:
32 szt.
ilość szt. 2+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
33 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 249,9W
Prąd wyjściowy [A]: 0,7A