HLG-320H-C1050A Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-320H-C1050A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-320H-CxxxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 320.25W; 152~305V; 1.05A; IP65; 94%; wymiary; 252x90x43.8mm, waga: 1.88kg
Parametry
Moc: 320,25W
Prąd wyjściowy [A]: 1,05A
Wymiary korpusu: 252x90x43.8mm
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-320H-C1050A Obudowa dokładna: Rys.HLG-320H-CxxxA
Magazyn zewnętrzny:
64 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 320,25W
Prąd wyjściowy [A]: 1,05A
Wymiary korpusu: 252x90x43.8mm