IRM-20-15 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA IRM-20-15
Obudowa: Rys.IRM-20
Zasilacz; impulsowy; modułowy; 21W; 15V; 1.25A; PCB; wymiary: 52.4x27.2x24mm; waga: 0.050 kg
Parametry
| Prąd: | 1,25A |
| Moc: | 21W |
| Sprawność: | 84% |
| Wymiary korpusu: | 52.4x27.2x24mm |
| Napięcie pracy: | 15V |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 70°C |
| Montaż: | PCB |
| Prąd: | 1,25A |
| Moc: | 21W |
| Sprawność: | 84% |
| Wymiary korpusu: | 52.4x27.2x24mm |
| Napięcie pracy: | 15V |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 70°C |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | Mean Well |
| Rodzaj zasilacza: | Modułowy |
| Typ zasilacza: | Impulsowy |