LPC-60-1400 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA LPC-60-1400
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.LPC-60-1400
Zasilacz prądowy; jednowyjściowy; do LED; 58.8W; 9~42V; 1400mA; IP67; wymiary: 162.5x42.5x32 mm; waga: 0.400 kg
Parametry
Moc: 58,8W
Prąd wyjściowy [A]: 1,4A
Wymiary korpusu: 162.5x42.5x32mm
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: LPC-60-1400 Obudowa dokładna: Rys.LPC-60-1400
Magazyn zewnętrzny:
189 szt.
ilość szt. 11+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
192 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 58,8W
Prąd wyjściowy [A]: 1,4A
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Opis szczegółowy
Typ produktu: Zasilacz prądowy jednowyjściowy do LED
Model: ZA LPC-60-1400 Moc znamionowa: 58.8W Napięcie wyjściowe: 3-42V Prąd znamionowy: 1400mA Klasa szczelności: IP67 Wymiary: 162,5 x 42,5 x 32 mm Waga: 0.400 kg Zakres częstotliwości: 47 ~ 63Hz Temperatura pracy: -30°C do +70°C
Cechy:
  • wysoki poziom sprawności 85%,
  • uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC,
  • chłodzony wolnym obiegiem powietrza,
  • dedykowany do aplikacji LED,
  • długa żywotność i niezawodność,
  • zabezpieczenia: przeciążeniowe, napięciowe,
  • testowany pod 100% obciążeniem,