NDR-75-48 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA NDR-75-48
Obudowa: Rys.NDR-75-48
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 76,8W; 48V; 1,6A; wymiary: 35x102x125,2mm; waga: 0.510 kg
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1600mA |
| Wymiary korpusu: | 35x102x125,2mm |
| Moc: | 76,8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 48V |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: NDR-75-48 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.NDR-75-48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4 szt.
| ilość szt. | 1+ | 4+ | 8+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 82,1200 | 77,8200 | 76,5000 | 75,2800 | 74,6500 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: NDR-75-48
Obudowa dokładna: Rys.NDR-75-48
Magazyn zewnętrzny:
38 szt.
| ilość szt. | 7+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 75,6873 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: NDR-75-48
Obudowa dokładna: Rys.NDR-75-48
Magazyn zewnętrzny:
33 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 74,9080 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1600mA |
| Wymiary korpusu: | 35x102x125,2mm |
| Moc: | 76,8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 48V |
| Producent: | Mean Well |