RPS-60-12 Mean Well
Symbol Micros:
ZA RPS-60-12
Obudowa: Rys.RPS-60
Zasilacz open - frame; 60W; 12V; 5A; sprawność: 83%; wymiary: 101.6x50.8x29mm; waga: 0,15kg; temperatura pracy: -20°C÷70°C
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 5A |
| Moc: | 60W |
| Sprawność: | 83% |
| Wymiary korpusu: | 101.6x50.8x29mm |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 70°C |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: RPS-60-12 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.RPS-60
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4 szt.
| ilość szt. | 1+ | 4+ | 8+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 52,2900 | 49,0300 | 48,0400 | 47,1500 | 46,6900 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: RPS-60-12
Obudowa dokładna: Rys.RPS-60
Magazyn zewnętrzny:
20 szt.
| ilość szt. | 7+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 63,7443 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: RPS-60-12
Obudowa dokładna: Rys.RPS-60
Magazyn zewnętrzny:
816 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 46,6900 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: RPS-60-12
Obudowa dokładna: Rys.RPS-60
Magazyn zewnętrzny:
796 szt.
| ilość szt. | 13+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 46,6900 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 5A |
| Moc: | 60W |
| Sprawność: | 83% |
| Wymiary korpusu: | 101.6x50.8x29mm |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 70°C |