RSP-1600-36 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA RSP1600-36
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RSP1600
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 1602W; 36V; 44.5A; wymiary: 300x85x41 mm; waga; 2.1 kg
Parametry
Moc: 1602W
Prąd wyjściowy [A]: 44,5A
Wymiary korpusu: 300x85x41mm
Klasa szczelności: 92%
Napięcie wyjściowe [V]: 36V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: RSP-1600-36 Obudowa dokładna: Rys.RSP1600
Magazyn zewnętrzny:
11 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
9 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 1602W
Prąd wyjściowy [A]: 44,5A
Wymiary korpusu: 300x85x41mm
Klasa szczelności: 92%
Napięcie wyjściowe [V]: 36V