RSP-320-12 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA RSP320-12
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RSP320
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 320.4W; 12V; 26.7A; wymiary: 215x115x30 mm; waga; 0.9 kg
Parametry
Moc: 320,4W
Prąd wyjściowy [A]: 26,7A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 88%
Napięcie wyjściowe [V]: 12V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: RSP-320-12 Obudowa dokładna: Rys.RSP320
Magazyn zewnętrzny:
769 szt.
ilość szt. 4+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
4 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
809 szt.
Moc: 320,4W
Prąd wyjściowy [A]: 26,7A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 88%
Napięcie wyjściowe [V]: 12V