RSP-320-13.5 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA RSP320-13.5
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RSP320
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 321.3W; 13.5V; 23.8A; wymiary: 215x115x30 mm; waga; 0.9 kg
Parametry
Moc: 321,3W
Prąd wyjściowy [A]: 23,8A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 88%
Napięcie wyjściowe [V]: 13,5V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: RSP-320-13.5 Obudowa dokładna: Rys.RSP320
Magazyn zewnętrzny:
22 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
23 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 321,3W
Prąd wyjściowy [A]: 23,8A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 88%
Napięcie wyjściowe [V]: 13,5V