RSP-320-3.3 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA RSP320-3.3
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RSP320
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 198W; 3.3V; 60A; wymiary: 215x115x30 mm; waga; 0.9 kg
Parametry
Moc: 198W
Prąd wyjściowy [A]: 60A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 79,5%
Napięcie wyjściowe [V]: 3,3V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: RSP-320-3.3 Obudowa dokładna: Rys.RSP320
Magazyn zewnętrzny:
10 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
7 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 198W
Prąd wyjściowy [A]: 60A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 79,5%
Napięcie wyjściowe [V]: 3,3V