RSP-320-36 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA RSP320-36
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RSP320
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 320.4W; 36V; 8.9A; wymiary: 215x115x30 mm; waga; 0.9 kg
Parametry
Moc: 320,4W
Prąd wyjściowy [A]: 8,9A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 89,5%
Napięcie wyjściowe [V]: 36V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: RSP-320-36 Obudowa dokładna: Rys.RSP320
Magazyn zewnętrzny:
371 szt.
ilość szt. 4+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
538 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 320,4W
Prąd wyjściowy [A]: 8,9A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 89,5%
Napięcie wyjściowe [V]: 36V