RSP-320-48 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA RSP320-48
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RSP320
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 321.6W; 48V; 6.7A; wymiary: 215x115x30 mm; waga; 0.9 kg
Parametry
Moc: 321,6W
Prąd wyjściowy [A]: 6,7A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 90%
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: RSP-320-48 Obudowa dokładna: Rys.RSP320
Magazyn zewnętrzny:
496 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
786 szt.
ilość szt. 4+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
2482 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Moc: 321,6W
Prąd wyjściowy [A]: 6,7A
Wymiary korpusu: 215x115x30mm
Klasa szczelności: 90%
Napięcie wyjściowe [V]: 48V