WDR-240-48 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA WDR240-48
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WDR-240
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 240W; 48V; 5A; wymiary: 63x125.2x113.5mm; waga: 1.06kg
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Wymiary korpusu: 63x125.2x113.5mm
Moc: 240W
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: WDR-240-48 Obudowa dokładna: Rys.WDR-240
Magazyn zewnętrzny:
79 szt.
ilość szt. 2+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
11 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Moc: 240W
Napięcie wyjściowe [V]: 48V