CD4014 SOP16 0.15" TI
Symbol Micros:
UC014 d
Obudowa: SOP16N
8-bit Static Shift Register Odpowiednik: CD4014BM; CD4014BCM; MC14014BDG; HEF4014BT; HCF4014M013TR; MC14014BDR2G; HEF4014BT,652; HEF4014BT.652; CD4014BM96;
Parametry
| Producent: | Texas Instruments |
| Rodzaj: | Logiczne układy scalone |
| Typ układu scalonego: | Rejestr przesuwny |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 18V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP16N |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MC14014BDR2G
Obudowa dokładna: SOP16N
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5423 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Rodzaj: | Logiczne układy scalone |
| Typ układu scalonego: | Rejestr przesuwny |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 18V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP16N |