Symbol Micros: D DJNR6045-033.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN6045
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 1.4A; rezystancja: 0.188R; wymiary: 6x6x4.5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR6045-033.0; SRN6045TA-330M
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 33uH
Prąd: 1,4A
Rezystancja: 0,188 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN6045-330M Obudowa dokładna: Rys.SRN6045
Magazyn zewnętrzny:
297000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 33uH
Prąd: 1,4A
Rezystancja: 0,188 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6x6x4.5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C