Symbol Micros: D DJNR6045-100.0 BRNS II
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN6045TA
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 100uH; 20%; prąd: 0.92A; rezystancja: 456mR; wymiary: 6x6x4,2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR6045-100.0; VLS6045EX-101M; SRN6045-101M
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 0,92A
Rezystancja: 456mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN6045TA-101M Obudowa dokładna: Rys.SRN6045TA
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 0,92A
Rezystancja: 456mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6x6x4,2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C