Symbol Micros: D DJNR8040-047.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 1.4A; rezystancja: 0.19R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-047.0; NRS8040T470MJGK; SRN8040TA-470M
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 1,4A
Rezystancja: 0,19 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN8040-470M Obudowa dokładna: Rys.SRN8040 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
13000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 1,4A
Rezystancja: 0,19 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 8x8x4mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C