Symbol Micros: D DJNR8040-047.0 TAIYO
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.DJNR8040 TAIYO
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 1.5A; rezystancja: 0.182R; wymiary: 8x8x4mm temperatura pracy: -25°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-047.0; SRN8040-470M; SRN8040TA-470M
Parametry
Producent: Taiyo Yuden
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 1,5A
Rezystancja: 182mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: TAIYO YUDEN Symbol producenta: NRS8040T470MJGK Obudowa dokładna: Rys.DJNR8040 TAIYO
Magazyn zewnętrzny:
47000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Taiyo Yuden
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 1,5A
Rezystancja: 182mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 8x8x4mm
Temperatura pracy (zakres): -25°C ~ 125°C