Symbol Micros: D SP127/0033.0 TDK
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.B82477
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 3A; rezystancja: 0,053R; wymiary: 12,8x12,8x8mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; odpowiedniki: D SP127/0033.0/3.23A; D SP127/0033.0; D SP127/0033.0/5A; SRR1280A-330M
Parametry
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 33uH
Prąd: 3A
Rezystancja: 0,053 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: TDK Symbol producenta: B82477G4333M Obudowa dokładna: Rys.B82477
Magazyn zewnętrzny:
12400 szt.
ilość szt. 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
400
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: EPCOS Symbol producenta: B82477G4333M000 Obudowa dokładna: Rys.B82477
Magazyn zewnętrzny:
3600 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
400
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 33uH
Prąd: 3A
Rezystancja: 0,053 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12.8x12.8x8mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C