BAS32L dioda impulsowa
Symbol Micros:
DIBAS32l smd
Obudowa: SOD80 (MINIMELF)
0,2A; 75V; ultra szybka <4ns; pakowanie: taśma/krążek BAS32L,115 BAS32L,135
Parametry
| Obudowa: | SOD80 (MINIMELF) |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 75V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: NXP
Symbol producenta: BAS32L,115 RoHS
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Stan magazynowy:
180 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 400+ | 2500+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3500 | 0,1400 | 0,0703 | 0,0568 | 0,0539 |
Producent: MIC
Symbol producenta: BAS32L RoHS
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2540 | 0,0951 | 0,0510 | 0,0388 | 0,0350 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BAS32L,115
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
802500 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0738 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BAS32L,115
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
37500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1198 |
| Obudowa: | SOD80 (MINIMELF) |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 75V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |