BAV70 dioda impulsowa z podwójną katodą
Symbol Micros:
DIBAV70
Obudowa: SOT23
0,2A; 70V; ultra szybka <6ns; pakowanie: taśma/krążek BAV70,235 BAV70,215; BAV70E6327; BAV 70;
Parametry
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | NXP |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 70V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: NXP
Symbol producenta: BAV70,215 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
9000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6550 | 0,3110 | 0,1750 | 0,1330 | 0,1190 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BAV70,215 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
10000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6550 | 0,3110 | 0,1750 | 0,1330 | 0,1190 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BAV70
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
207000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1190 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BAV70
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
2800 szt.
| ilość szt. | 20+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1190 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | NXP |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 70V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |