HF115F/012-1H3BF przekaźnik mocy
Symbol Micros: P HF115f012-1h3bf
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.JQX115F.3
16A; 12V; 1 st. zwierny; moc cewki 400mW; 29,0 x 16,0 x 13,0mm do druku; odpowiednik: RM85Z, RM83Z, AZ761, G2RL; flux proofed; class F
Parametry
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Typ: SPST-NO
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 5000V
Stan magazynowy:
1880 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50/500
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Typ: SPST-NO
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 5000V