HF115F/012-1HS3A przekaźnik mocy
Symbol Micros: P HF115f012-1hs3a
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.JQX115F.3
16A; 12V; 1 st. zwierny; moc cewki 400mW; 29,0 x 16,0 x 13,0mm do druku; odpowiednik: RM85Z, RM83Z, AZ761, G2RL; plastic sealed; P HCP3-S-DC12V-A
Parametry
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Typ: SPST-NO
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 5000V
Stan magazynowy:
260 szt.
50/500
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 1000
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Typ: SPST-NO
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 5000V