SS0503CR; przełącznik krańcowy;
Symbol Micros:
PRZ SS0503CR
Obudowa: Rys.SS0503CR
5A; 125VAC; OFF-(ON); SPDT; 3P; żywotność: 10000 cykli; temperatura pracy: -25°C+85°C
Parametry
| Wymiary korpusu: | 19,6x10x6,9mm |
| Obciążalność styków: | 5A 125VAC |
| Długość dźwigni: | 22,6mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Sposób przełączenia: | OFF-(ON) |
| Konfiguracja styków: | SPDT |
Producent: FILN
Symbol producenta: SS0503-CR RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SS0503CR
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,0800 | 1,9400 | 1,5200 | 1,3800 | 1,3400 |
Producent: HIGHLY
Symbol producenta: SS0503CR RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SS0503CR
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,0800 | 1,9400 | 1,5200 | 1,3800 | 1,3400 |
| Wymiary korpusu: | 19,6x10x6,9mm |
| Obciążalność styków: | 5A 125VAC |
| Długość dźwigni: | 22,6mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Sposób przełączenia: | OFF-(ON) |
| Konfiguracja styków: | SPDT |
| Typ przełącznika: | Krańcowy |