BCX56-16,115 NEXPERIA
Symbol Micros:
TBCX5616 nxp
Obudowa: SOT89
Tranzystor NPN; 250; 1,25W; 80V; 1A; 180MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BCX56-16,115; BCX56-16,135; BCX56-16,147; BCX56-16.135; BCX56-16.115;
Parametry
| Moc strat: | 1,25W |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT89 |
| Częstotliwość graniczna: | 180MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BCX56-16,115 RoHS
Obudowa dokładna: SOT89 t/r
Stan magazynowy:
802 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9800 | 2,5200 | 1,9900 | 1,8100 | 1,7300 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BCX56-16,115
Obudowa dokładna: SOT89
Magazyn zewnętrzny:
30 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7300 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BCX56-16,115
Obudowa dokładna: SOT89
Magazyn zewnętrzny:
21300 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2075 |
| Moc strat: | 1,25W |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT89 |
| Częstotliwość graniczna: | 180MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |