IRFZ24N
Symbol Micros:
TIRFZ24
Obudowa: TO220
Tranzystor N-MOSFET; 55V; 20V; 70mOhm; 17A; 45W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: IRFZ24PBF; IRFZ24NPBF; IRFZ24NTRPBF; IRFZ24NSTRLPBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 70mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 17A |
| Maksymalna tracona moc: | 45W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 55V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 70mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 17A |
| Maksymalna tracona moc: | 45W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 55V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |