MMBT4401 SLKOR
Symbol Micros:
TMMBT4401 SLK
Obudowa: SOT23
Tranzystor NPN; 300; 350mW; 40V; 600mA; 250MHz; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: MMBT4401LT1G; MMBT4401LT3G; MMBT4401-7-F; MMBT4401-13-F; MMBT4401-TP; MMBT4401_R1_00001
Parametry
| Moc strat: | 350mW |
| Producent: | SLKOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 250MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Moc strat: | 350mW |
| Producent: | SLKOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 250MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |