74HC4051 SOP16 0.15" NEXPERIA
Symbol Micros:
UT4051hc d
Obudowa: SOP16Nt/r
8-Channel Analog Multiplexer / Demultiplexer; 74HC4051D,653 MM74HC4051M CD74HC4051M MC74HC4051ADG M74HC4051RM13TR; 74HC4051D(BJ); 74HC4051DBJ; CD74HC4051M96; 74HC4051D,652; 74HC4051D.652;
Parametry
| Producent: | Nexperia |
| Rodzaj: | Multiplekser |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~10V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP16Nt/r |
Producent: NXP
Symbol producenta: 74HC4051D RoHS
Obudowa dokładna: SOP16Nt/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
7500 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2200 | 0,6550 | 0,5100 | 0,4610 | 0,4450 |
Producent: NXP
Symbol producenta: 74HC4051D,653 RoHS
Obudowa dokładna: SOP16Nt/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
27272 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2200 | 0,6550 | 0,5100 | 0,4610 | 0,4450 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: 74HC4051D,653
Obudowa dokładna: SOP16Nt/r
Magazyn zewnętrzny:
35500 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7050 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: 74HC4051D,653
Obudowa dokładna: SOP16Nt/r
Magazyn zewnętrzny:
348350 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4578 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: 74HC4051D,653
Obudowa dokładna: SOP16Nt/r
Magazyn zewnętrzny:
317127 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4450 |
| Producent: | Nexperia |
| Rodzaj: | Multiplekser |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~10V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP16Nt/r |