B72530E0250K062 TDK Warystor
Symbol Micros:
WA B72530E0250K062
Obudowa: Rys.WAsmd1210
Napięcie warystora: 39V; 25VAC; 31VDC; SMD; 1210; 300A; 1,7J; 1500pF; 10mW; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Pojemność: | 1,5nF |
| Napięcie warystora: | 39V |
| Wskaźnik energii przepięć: | 1,7J |
| Maksymalne napięcie DC: | 31V |
| Maksymalne napięcie AC: | 25V |
| Prąd: | 300A |
| Obudowa: | 3225 mm |
Producent: EPCOS
Symbol producenta: B72530E250K62 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1210
Stan magazynowy:
154 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3300 | 1,4800 | 1,1700 | 1,0600 | 1,0200 |
Producent: TDK
Symbol producenta: B72530E0250K062 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1210
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3300 | 1,4800 | 1,1700 | 1,0600 | 1,0200 |
Producent: EPCOS
Symbol producenta: B72530E0250K062
Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1210
Magazyn zewnętrzny:
308000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0150 |
| Pojemność: | 1,5nF |
| Napięcie warystora: | 39V |
| Wskaźnik energii przepięć: | 1,7J |
| Maksymalne napięcie DC: | 31V |
| Maksymalne napięcie AC: | 25V |
| Prąd: | 300A |
| Obudowa: | 3225 mm |
| Obudowa: | 1210 cal |
| Moc: | 0,01W |
| Producent: | TDK |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |