LM324N JSMICRO
Symbol Micros:
WO324 JSM
Obudowa: PDIP14
Quad Op-Amp, GBW 1MHz, ±1.5÷±16V, 0÷70°C Zamiennik dla: LM324N, LM324N-TI, LM324NE3, LM324NE4, LM324N/NOPB, LM324NG, LM324L-D14-T
Parametry
| Napięcie pracy: | 1,5V ~ 16V |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Obudowa: | PDIP14 |
| Producent: | JSMICRO |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Napięcie pracy: | 1,5V ~ 16V |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Obudowa: | PDIP14 |
| Producent: | JSMICRO |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 4 |