RC4558P TI
Symbol Micros:
WO4558 TI
Obudowa: PDIP08
Dual Op-Amp, GBW 3MHz, SR 1.7V/us, Voff 0.5mV, ±5÷±15V, 0÷70°C
Parametry
| Napięcie pracy: | 5V ~ 15V |
| Pasmo przenoszenia: | 3MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 1,7V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-19
Ilość szt.: 250
| Napięcie pracy: | 5V ~ 15V |
| Pasmo przenoszenia: | 3MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 1,7V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 2 |