JVT2041TP-SNS JVT Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z K2041-pint
Obudowa: Rys.K2041-pint
styk; żeński; 5A; 250V; materiał: brąz fosforowy; cynowany; do złącz K2041; przekrój przewodu 22-28AWG;
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | JVT |
| Prąd: | 5A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Złącze: | Styk |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | JVT |
| Prąd: | 5A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Złącze: | Styk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |