T2N7002BK-ES SOT23 ELECSUPER
Symbol Micros:
T2N7002bk ES
Obudowa: SOT23
N-Channel 60V 300mA 350mW Surface Mount SOT-23
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 3Ohm |
| Maksymalna tracona moc: | 350mW |
| Maksymalny prąd drenu: | 300mA |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ElecSuper |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 3Ohm |
| Maksymalna tracona moc: | 350mW |
| Maksymalny prąd drenu: | 300mA |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ElecSuper |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |