AP2311GN-HF-3 APEC ADVANCED POWER ELECTRONICS CORP
Symbol Micros:
TAP2311gn-hf-3
Obudowa: SOT23
Tranzystor P-Channel MOSFET; 60V; 20V; 300mOhm; 1,8A; 1,38W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: AP2311GN; AP2311GH-HF; AP2311GN-HF-3; AP2311GN-HF-VB; AP2311GN-VB;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 300mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 1,38W |
| Maksymalny prąd drenu: | 1,8A |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | Advanced Power Electronics Corp. |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
Producent: Advanced Power Electronics Corp.
Symbol producenta: AP2311GN RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2300 | 0,6540 | 0,5070 | 0,4680 | 0,4480 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 300mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 1,38W |
| Maksymalny prąd drenu: | 1,8A |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | Advanced Power Electronics Corp. |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |