BC817-40-7-F Diodes
Symbol Micros:
TBC81740 DIO
Obudowa: SOT23-3
Tranzystor NPN; 600; 310mW; 45V; 500mA; 100MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC817-40-7-F; BC817-40-13-F;
Parametry
| Moc strat: | 310mW |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: BC817-40-7-F RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-3 t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1770 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6050 | 0,2870 | 0,1620 | 0,1230 | 0,1100 |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: BC817-40-7-F
Obudowa dokładna: SOT23-3
Magazyn zewnętrzny:
75000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1100 |
| Moc strat: | 310mW |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |