BC817-40
Symbol Micros:
TBC81740 DIOTEC
Obudowa: SOT23-3
Tranzystor NPN; 630; 310mW; 45V; 800mA; 100MHz; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC817-40-DIO;
Parametry
| Moc strat: | 310mW |
| Producent: | DIOTEC |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 630 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 800mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-22
Ilość szt.: 48000
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-04-10
Ilość szt.: 30000
| Moc strat: | 310mW |
| Producent: | DIOTEC |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 630 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 800mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |