BT151-800R,127
Symbol Micros: TY012bt151-800r N
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220
It=12A; Vdrm=800V; Igt=2mA BT151-800R,127; BT151-800R NXP WEEN;
Parametry
Obudowa: TO220
Prąd bramki: 2mA
Prąd: 12A
Napięcie pracy: 800V
Typ tyrystora: Tyrystor SCR
Producent: WEEN Symbol producenta: BT151-800R,127 RoHS Obudowa dokładna: TO220
Stan magazynowy:
250 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 50+ 300+ 900+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50/300
Producent: WEEN Symbol producenta: BT151-800R,127 Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
1310 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
10
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
5105 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
1000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
994 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Prąd bramki: 2mA
Prąd: 12A
Napięcie pracy: 800V