BT151-800R YZPST
Symbol Micros: TY012bt151-800r YZP
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220
It=12A; Vdrm=800V; Igt=15mA; Zamiennik dla: BT151-800R,127;
Parametry
Obudowa: TO220
Prąd bramki: 15mA
Producent: YZPST
Prąd: 12A
Napięcie pracy: 800V
Typ tyrystora: Tyrystor standardowy
Producent: YZPST Symbol producenta: BT151-800R RoHS Obudowa dokładna: TO220 karta katalogowa
Stan magazynowy:
200 szt.
ilość szt. 3+ 10+ 50+ 200+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Towar dostępny
do wyczerpania zapasów
Sposób pakowania:
50/200
Prąd bramki: 15mA
Producent: YZPST
Prąd: 12A
Napięcie pracy: 800V