TY012bt151-800r SHK
398577
TY012bt151-800r SHK
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220
It=8A; Vdrm=800V; Igt=15mA; Zamiennik dla: BT151-800R,127;
Parametry
| Obudowa: | TO220 |
| Prąd bramki: | 15mA |
| Producent: | SHIKUES |
| Prąd: | 8A |
| Napięcie pracy: | 800V |
| Typ tyrystora: | Tyrystor standardowy |
| Prąd bramki: | 15mA |
| Producent: | SHIKUES |
| Prąd: | 8A |
| Napięcie pracy: | 800V |
Odpowiedniki
BT151-800R
It=12A; Vdrm=800V; Igt=2mA BT151-800R,127; BT151-800R-LGE;
Producent:
LGE
Symbol producenta:
BT151-800R RoHS
Obudowa dokładna:
TO220
Stan magazynowy
700 szt.
| Ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
Sposób pakowania: 50/1000
Ilość (wielokrotność 1)
Producent:
ARK
Symbol producenta:
BT151-800R RoHS
Obudowa dokładna:
TO220
Stan magazynowy
1700 szt.
Sposób pakowania: 50/1000
Ilość (wielokrotność 1)
BT151-800R,127
It=12A; Vdrm=800V; Igt=2mA BT151-800R,127; BT151-800R NXP WEEN;
WEEN
BT151-800R,127 RoHS
250 szt.
WEEN
BT151-800R,127 RoHS
994 szt.
| Ilość szt. | 1+ |
BT151-800R,127 RoHS
141100 szt.
BT151-800R,127 RoHS
BT151-800R,127 RoHS
| Ilość szt. | 10+ |
Sposób pakowania: 10
BT151-800R YZPST
It=12A; Vdrm=800V; Igt=15mA; Zamiennik dla: BT151-800R,127;
BT151-800 WEIDA
BT151-800R JSMICRO
BT151-800R OTOMO
It=12A; Vdrm=800V; Igt=8mA; Zamiennik dla: BT151-800R,127
BT151-800R SIRECTIFIER
BT151-800R TO220 YFW
It=12A; Vdrm=800V; Igt=15mA; Zamiennik: BT151-800R,127;